Logo biuletynu informacji publicznej

O Komisji

2016-11-30

Logo Państwowej Komisji Badań Wypadków Lotniczych

W skład Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych (PKBWL) wchodzą: przewodniczący, dwóch zastępców przewodniczącego, sekretarz oraz pozostali członkowie.

Andrzej Lewandowski
Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych
tel. 22 630 11 40, faks: 22 630 11 17
e-mail: andrzej.lewandowski@mib.gov.pl

Zbigniew Drozdowski
Zastępca Przewodniczącego PKBWL
tel. 22 630 11 47, faks: 22 630 11 17
e-mail: zbigniew.drozdowski@mib.gov.pl

Andrzej Pussak
Zastępca Przewodniczącego PKBWL
tel. 22 630 11 46, faks: 22 630 11 17
e-mail: andrzej.pussak@mib.gov.pl

Piotr Richter
Sekretarz PKBWL
tel. 22 630 11 42, faks 22 630 11 17
e-mail: piotr.richter@mib.gov.pl

Jacek Bogatko
Członek PKBWL
tel. 32 705 46 34, faks: 22 630 11 17
e-mail: jacek.bogatko@mib.gov.pl

Grzegorz Dańko
Członek PKBWL
tel. 22 630 12 58, faks: 22 630 11 17
e-mail: grzegorz.danko@mib.gov.pl

Tomasz Makowski
Członek PKBWL
tel. 22 630 12 03, faks: 22 630 11 17
e-mail: tomasz.makowski@mib.gov.pl

Ryszard Rutkowski
Członek PKBWL
tel. 32 705 46 33, faks: 22 630 11 17
e-mail: ryszard.rutkowski@mib.gov.pl

Mieczysław Wyszogrodzki
Członek PKBWL
tel. 22 630 11 41, faks: 22 630 11 17
e-mail: mieczyslaw.wyszogrodzki@mib.gov.pl

 

Ikona RSSIkonka serwisu TwitterIkonka serwisu Facebook